Superman: Çelik Adam – Man of Steel izle


Konusu:DC Comics’in en meşhur süper kahramanı olan Superman’in köklerine, geçmişine dönerek kahramana farklı bir bakış açısı getiren son filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstleniyor; filmin senaryosu ise David S. Goyer’e ait. Filmde Clark Kent’i Henry Cavill, kötü adamı General Zod’u Michael Shannon canlandırırken kadrodaki diğer isimler arasında Lois Lane rolünde Amy Adams, Martha Kent rolünde Diane Lane, Jonathan Kent rolünde Kevin Costner ve Jor-El rolünde de Russell Crowe yer alıyor.
Yeni Superman filminde Clark, nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça “farklı” bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır. Kendisini keşfestmek için çıktığı yolculuk, dünya insanlarına umut sembolü olması için de atacağı ilk adımdır..

Tek Parça

Tek Parça

Tek Parça-Türkçe Düblaj

Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Superman: Çelik Adam – Man of Steel izle
Superman  Çelik AdamSuperman: Çelik Adam İzle ,Man of Steel Full HD izle ,Superman: Çelik Adam direk İzle ,Man of Steel online İzle ,Superman: Çelik Adam full İzle ,Superman: Çelik Adam filmini İzle ,Man of Steel indirmeden izle, Superman: Çelik Adam 720p İzle,Man of Steel tek part izle ,Superman: Çelik Adam Türkçe Altyazılı izle Superman: Çelik Adam - Man of Steel (2013) İMDB Puanı:8,4/10 Yapım:2013 - ABD , Kanada , İngiltere Yönetmen:Zack Snyder Tür:Aksiyon , Macera , Fantastik Oyuncular:Henry Cavill, Russell Crowe, Amy Adams,Kevin Costner, Michael Shannon, Diane Lane, Antje Traue

Superman: Çelik Adam – Man of Stee..” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.